Gyncast je podcastová miniséria denníka SME, ktorú moderuje Janka Imrichová. Jej stálym hosťom je primár Gynekologicko-pôrodníckej kliniky FN v Trenčíne, Peter Kaščák. Spolu sa zaoberajú rôznymi témami týkajúcimi sa zdravia žien a pôrodu.

Jednou z tém, ktorá by mohla zaujať aj čitateľov tohto blogu, sú border line nádory vaječníkov. Tento podcast vám môže poskytnúť lepšie porozumenie tejto problematiky, ako aj iných gynekologických a pôrodníckych tém. Diskutujú o aktuálnych otázkach, novinkách a odborných poznatkoch, ktoré sú pre ženy dôležité.

Čo je Podcast

Je moderný formát zvukového záznamu, ktorý sa špecializuje na rôzne témy a poskytuje pravidelné epizódy alebo časti, ktoré sa dajú počúvať prostredníctvom internetu. Tento formát umožňuje poslucháčom ľahko pristupovať k obsahu a počúvať ho kedykoľvek, napríklad cez mobilné zariadenia, počítače alebo tablety. Podcasty sa často zaoberajú špecifickými témami, ako sú vzdelávanie, správy, hudba, technológie alebo osobný rozvoj, a môžu mať rôzne formy, ako rozhovory, panelové diskusie alebo monológy. V posledných rokoch sa podcasty stali obľúbeným spôsobom, ako sa ľudia vzdelávajú, zabávajú a informujú o rôznych témach. Sú ľahko dostupné, pohodlné na počúvanie a umožňujú poslucháčom byť v kontakte s aktuálnymi trendmi alebo zaujímavými témami.

Zanechať komentár